13 Mayıs 2014

Vodafone Eski Tarife Ücretini de Eklemiş!

12 aylık sözleşmemin bitmesine 15-20 gün kala Vodafone'dan arayıp kampanya önerdiler. Bende kabul ettim. Sözleşmemin bittiği an yeni kampanyadan yararlanacaktım. Faturam geldiğim zaman şok oldum. Eski tarife ücretimde yeni tarifeme eklenmiş. Bu konuyla ilgili müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlattım. 15 gün içinde dönüş yapılacağı söylendi ama 15 gün geçtiği halde arayıp bilgi veren yok. Operatör firmasını değiştireceğim bu ilgisizlik yüzünden!

Çiğdem 112 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem'in Teşekkür Mesajı16 Mayıs 2014

    Müşteri Hizmetlerinde calisan pinar hanimin ilgisi icin tesekkur ediyorum.faturama eklenen eski tarife ucreti tarafima iade edilecegi belirtildi

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön