24 Ocak 2014

Vodafone Eski Müşterilere Haksızlık Yapıyor.

7-8 ay önce hattımı Vodafone'a 500 dk, 500 sms ve 1 gb internet paketi Freezone 30 tl olduğu için taşıdım. Yaklaşık 2 ay oluyor bir mesaj geldi; 1 gb yerine 512 mb vereceklerini ilettiler. Bu daha önce
böyleymiş ama bayii bana 6 ay sonra bu şekilde 512'ye düşeceğini söylememişti. Bunların hepsini anladım ama şu anki yeni Vodafone'a geçeceklere verdiği kampanya beni ( kullanıcılarını ) resmen saf yerine koyduklarını gösteriyor. Her yöne 500 dakika+her yöne 5000 sms+1 gb
internet ayda sadece 25 tl. Bu kampanyaya sadece yeni numarasını taşıyanlar katılıyormuş. Ben daha fazla para vermeme rağmen 512 mb internet kullanıyorum. Adaletsizlik! firma değiştirmeyi düşünüyorum.

Hakan 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hakan 24 Ocak 2014

    Beni bugün aramışsınız ama duymadım. Tekrar arayabilir misiniz

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön