06 Mayıs 2013

Vodafone Eski Hattımın Bildirimsiz Yasal Takibe Girmesi!

Eski vodafon müşterisiyim.hattımı başka şebekeye aktardıktan sonra bana taahhüt bedeli şeklinde bir fatura çıkarıldı.itiraz ettim fakat bana itirazımın sonucu bildirilmeden yada yasal takibe gireceği bildirilmeden fatura yasal takibe konulmuş. öğrendiğimde borç nerdeyse üç katı olmuş.Aradığımda benimle sistem üzerinden 11 kez irtibat kurulmaya çalışılmış, fakat ben kısa kısa dinleyip kapatmışım görünüyor.fakat ben bu telefonu beklememe rağmen böyle bir irtibat kesinlikle olmadı. Vodafone nun bu konuyu tekrar inceleyeceğini ve müşteri memnuniyetini tekrar sağlaması gerektiğini düşünüyorum.

Tc 119 Okunma

Cevaplar

  • Tc 24 Ocak 2014

    yasal takip sürecine girene kadar bana bildirim kesinlikle yapılmadı.ve ben bu faturayı avukata 3 misli olarak ödedim.fakat vodafoından hiçbir muhatap bulamadım.böyle bir şirkette muhatap bulamamak büyük eksiklik.çağrı merkezi yoluyla bu işler hallolmuyor.avukat aşamasından önce bana bildirilmeliydi. bu vodafonun büyük eksikliğidir. arkadaşımda aynı sorunla karşılaştı ve ödemek zorunda kaldı. vodafon fırsatçılık yapıyor.kesinlikle artık vodafona güvenim kalmadı.haksız kazanç elde ediyor.

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın İlgili , Yasal Takip sistemine aktarılan hatlara yönelik uygulama kapsamında, abonelerimizin mağdur durumda kalmamaları için uyarı mektubu gönderilmektedir. Yapılan bildirimler neticesinde ödenmeyen faturalara ilişkin yasal süreç başlatılmaktadır. Söz konusu hat için yapılan incelemede de bu kapsamda gerekli işlemlerin yapıldığı görülmektedir. İmzalanan abonelik sözleşmesinin Mali Hükümler bölümünde ödemeler hakkında detay bilgilerin mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Bu bağlamda; düzenlenmiş olan faturalarda sorun bulunmadığını ve ödeme ile ilgili olarak borçluya tebliğ edilen avukat ile irtibata geçilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön