21 Ocak 2014

Vodafone Eski Adresime Fatura Yolluyor!

Vodafone hat kullanıyorum fakat defalarca arayıp iş adresimin değiştiğini bildirmeme rağmen adresim güncellenmedi. Faturalarım eski iş adresime gönderiliyor sırf bu yüzden hattımı iptal ettim. Yasal takip için gönderdikleri evrak eski iş adresime ulaşmış benim bundan aylar sonra haberim oldu ve mağdur oldum.

Durumun düzeltilmesini ve adresimin güncelleşmesini talep ediyorum tekrar Vodafone hat kullanmak istiyorum çünkü en uygunu benim için Vodafone fakat adresim güncellenmedikçe değişiklik yapmayacağım.

Ekrem 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön