27 Mayıs 2014

Vodafone Eski Abone Daha Pahalıya Konuşuyor!

Vodofone'un yeni yarım altın tarifesiyle 19 liraya her yöne 500 dk tarifesi var yeni gelenlere ben kaç senedir Vodofone'luyum eski aboneyim ya yarım altın tarifesinden 25 liraya yararlanabiliyor. Her seferinde telsiz bedeli kesiliyor aylık. Böyle adaletsizlik olur mu? Herkesin Vodafone'lu olması için uğraşıyorsunuz eski abonelere bir şey yok onların diğer hatlara geçebileceği gelmiyor mu aklınıza? Neden eski abone olunca ceza gibi aynı şartlarda konuşup neden fazla ödeyeyim onların parasını bize mi yüklüyorsunuz?

Pınar 146 Okunma

Cevaplar

 • Pınar 05 Kasım 2014

  artık başka hatta geçtim çok mutluyum

 • Pınar 02 Haziran 2014

  hala çözülmüş değil

 • Vodafone Temsilcisi29 Mayıs 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi28 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön