30 Ekim 2014

Vodafone Erzincan'da Sinyal Sorunu Ve Faturalı Faturasız Hat Ayrımcılığı!

Benim 1 faturalı ve eşimin 1 faturalı 1 faturasız hattı var. Faturalı (ve taahhütlü) hatlarımızda aylardır sürekli ağda kayıtlı değil uyarısı alıp arama yapamamaktayız. Faturasız hatta sıkıntı yok. Onlarca denemeden sonra konuşma yaparken de daktilo sesi gibi tıkırtılar dan sorun yaşamaktayız.

Müşteri hizmetleriyle görüşmelerimizde telefonlarımıza yapılandırma ayarı yapmaktan başka bir şey yapmadılar. En son bugün aradığımda sinyal sorunu için kayıt aldılar ancak faturasız hatta sorun yaşamayıp faturalı hatlarımızda bu sorunların olması Vodafone firmasının çifte standardıdır. Bulunduğum yerle en yakın baz istasyonu arasında 1, 3 km vardır.

Mustafa 157 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 30 Ekim 2014

    O kadar zaman geçti hâlâ bir dönüş olmadı. Müşteri temsilciniz bile daktilo sesinden ( yada işinize gelmediğinden ) konuşurken beni duyamıyor. Sorununuz şöyle çözülecek diyecek diyeceğinize birde " göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz" diyorsunuz. Size alamadığım hizmete karşılık ücret ödüyorum ve anlayış falanda gösteriyorum. Sizinde bildiğiniz üzere taahhütümden dolayı sizin firmanıza katlanıyorum.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 30.10.2014 12:23 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön