30 Kasım 2013

Vodafone Ekstra Ücretler Yansıtıyor!

Kız arkadaşıma hediye aldığım hat 3 ay ödemediği için toplam 820 tl fatura ödedim. Ve hattı iptal ettirdim(tarihleri net hatırlamıyorum ekranlarınızdan görebilirsiniz). Ve bir fatura daha çıkacağını söylediler kabul ettim. Ancak ardından bir fatura daha çıkacaktır dediler. Ayın 15'inde kesiliyormuş fatura, fakat ben iptal işlemini 19'unda yapmışım.

Zaten Vodafone bana borcu bildirim tarihi(evimden arandım) 15 ini geçmişti. Ve sadece Vodafone'un işgüzarlığı yüzünden ilk faturayı ödemeyi kabul ettim, ancak iptal ettirdiğim halde ısrarla bana fatura çıkarması çok başarısız ve güven kırıcı bir durumdur. Ben bu ikinci faturayı kabul etmiyorum ve ödemek istemiyorum yok yere.

Gökmen 392 Okunma

Cevaplar

  • Gökmen 03 Aralık 2013

    Evet blgi alışverişinden bulunduk, ancak söylediklerimin hiç bir kelimesini bile anlamayan müşteri temsilcinize, açıklamama yapmama rağmen fazla faturamı iptal etmeyen biriminize( müşteri temsilcisi arkadasın ısrarla söylemediği birim)çok tesekkür ederim. Kesinlikle vodafone kullanmıcam hiç bir şekilde güvenim kalmadı, tüm çevremdekinlerede kullanmamasını tavsiye edicem.

  • Vodafone Temsilcisi02 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 02.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Kasım 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön