02 Eylül 2013

Vodafone Ekstra Ücretlendirme Yaptı!

Bana tarife değişikliği için önerdikleri teklifte ki : çiftçi tarifesi için her yöne 350 dakika Vodafone içi 850 dakika kullanabileceğim söylendi. Ben bu şekilde kullanabileceğimi düşünürken meğerse Vodafone içi yaptığım konuşmalarda 850 dakikamdan hiç kullanmadığım halde ve sadece Vodafone içi konuşmama rağmen her yöne dakikalarımdan düşmeye başlayınca bizde böyle naparsanız yapın bir senelik tarifeniz var deyip umursamaz bir tavır takındılar. Her yöne dakikalarım bittiğinde diğer operatörleri aramam gerektiğinde ekstra ücretlendirme yaptılar.

Ayse 16 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 538707****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Vodafone Cep Merkezimiz tarafından detaylı bilgi verildiği bu nedenle tarafımızdan sağlanılabilecek farklı bir işlem olmadığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön