07 Şubat 2014

Vodafone Ekstra Fatura Gönderdi!

Uzun yıllar Vodafone firmasında iki adet faturalı hat kullandım. Ancak 12 aylık sözleşmem bitmesine rağmen bana sözleşmemin gece 24.00'de değilde sabah 08.00'de bittiğini söyleyerek ekstra fatura yüklediler. Uzatmak istemiyorum dedim ama bana 24.00'dan sonra yeni fatura yüklemek zorundayız dediler. Ben sözleşmeyi 08.00'de yaptıysam o zaman neden faturayı 08.00'de yenilemiyorlar?
Tabi yeni fatura indirimli değil sözleşme bittiğinden bindirimli oluyor. Konuyla ilgili şikayet etseniz de ilgilenmiyorlar zaten.

Zülküflü 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön