03 Nisan 2013

Vodafone Eksik veya Yanlış Fatura Bilgilendirmesi!

İki farklı müşteri yardımcısıyla konuştum ikisi de farklı şeyler söylediler. Şimdiye kadar e-posta ile gelen faturam bu ay gelmedi, ev adresime yollandığı söylendi. Öğrenci olduğum için faturayı almam mümkün değil. Ailemin fatura detayımı öğrenmesi de cabası. Ayrıca faturada beklenmedik bir tutar var 20 TL kadar, bunun sebebini de tam olarak açıklayamıyorlar. Yaptığım tek işlem faturalı hattımı faturasıza çevirmekti. Bu kadar fatura ödeyeceğimi bilsem kapatırdım direk.

Arif 231 Okunma

Cevaplar

 • Arif 08 Nisan 2013

  Geçen hafta içerisinde çağrı merkezinden alınmış olan itiraz kaydım olumsuz sonuçlanmış ve sonuç hakkında bilgi vermeye tenezzül bile etmemişler. Bugün tekrar aradığımda, faturanızda bir hata yok. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş işlemlerinde bu ücret alınır dediler. Geçiş işlemi yaparken özellikle sordum faturamda hangi ücretleri göreceğim diye, bana böyle bir ücretten bahsedilmemişti. Bilgilendirmesinde bulunmadığınız bir ücreti talep edemezsiniz benden dediğimde de hiçbir cevap verilmedi. O zaman kayıt oluşturalım dediler ama yine olumlu bir sonuç çıkacağını sanmıyorum.

 • Vodafone Temsilcisi06 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız kampanya dahilinde iken faturasız hatta geçiş sağlanmasından dolayı kampanya çıkışı yapılmış olup,cayma bedeli yansıtılmış olduğu ve ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Arif 03 Nisan 2013

  542 numaralı müşteri hizmetlerinizi iki defa aradım zaten, benim yazdıklarımı okumadan standart cevap metnini yazmışsınız hemen. Müşterilerinize ne kadar değer verdiğiniz belli oluyor. Diğer firmalara numara taşımayı düşünmek fazlasıyla mantıklı geliyor. Daha 3-4 hafta önce Turkcell arkadaşımının toplamda 80TL ye yakın iki faturasını iptal etti. Benim sizden istediğim sadece bir açıklamaydı.

 • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön