27 Nisan 2013

Vodafone Eksik İş Yapıyorlar!

Bana şikayetimden dolayı bugün cevap mesajı geldi mesajınızda ''değerli abonemiz iletmiş olduğunuz şikayetiniz incelenmiş olup imzalamış olduğunuz evraklar sonucunda herhangi bir hata bulunmadığı tespit edilmiştir'' diye.

Tamam evraklarınız öyle peki ben şu tarifeye geçmek istiyorum hattımı taşıyın dediğimde siz benden bu tarifeye bu evraklar lazım diyerek tarafımdan temin edilerek o tarifeye taşımanız gerekmiyor mu?

Evrak istemeyin ondan sonra imzayı alın eksik iş yapın sonra bir hatamız yok
diyorsunuz. Kendi eksikliklerinizden dolayı cezayı bir çekelim. Ben böyle olacağını bilsem zaten Turkcell de kalırdım Benim hakkım olan 1. 500 Dk 30 TL olanı istiyorum.

Erol 63 Okunma

Cevaplar

  • Erol26 Temmuz 2013

    Çünkü yrdımcı olmadılar

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili evraklarınızın kontrolünün sağlandığı ve sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi27 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön