11 Şubat 2014

Vodafone Eksik Fatura Yazmış, Kalanı İstiyor!

Ocak ayı faturam geldi ve zamanında ödedim. Şimdi ayın 10 olmuş bana bir sms geldi, şöyle yazıyor; " Değerli müşterimiz, yapılan incelemelerde son faturanızda eksik ücretlendirme olduğu tespit edilmiştir. Eksik ücretlendirilen 14,68 TL ilk faturanıza eklenecektir."

Vodafone artık haddini aştı. Ben çoktan geçeceğim başka operatöre fakat dua edin taahhüdüm var. Ben eksik ödediğimi düşünmüyorum ama sizin yüzlerce avukatınız var başedemeyiz değil mi?

Ufuk 24 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk17 Şubat 2014

    koskoca bir firma nasıl oluyorda faturada yanlış yapıyor anlamıyorum.. siz başkalarını kazıklamaya devam edin ben vodafone u bırakıyorum..

  • Vodafone Temsilcisi14 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön