30 Aralık 2014

Vodafone Eksik Evraktan Dolayı Kapanan Vodem Hattı!

Eksik evraktan dolayı kapatılan vodem hattım açılacağına ilişkin Eskişehir Vodafone Özşeker bayisi müdür M.. K.. tarafından evraklarımı 22.12.2014 tarihinde teslim ettim fakat 1 hafta sonunda yani 29.12.2014 tarihinde 165 TL fatura geldi. Faturada vodemim kapatıldığına ilişkin ki ben böyle bir şeyde bulunmadım hatta.

Ne Vodafone Özşeker bayisi ne müşteri temsilcisi suçlarını kabul ediyor. Eksik evraklarımı teslim edip hattımın açılmasını istediğim ve bana 1 hafta sonunda gelip imzamın atılmasını söylediler, her gittiğimde evrakların gelmediği ve sonucunda da 165 TL faturayla karşılaştım. Gereğinin yapılarak son ödeme tarihi 05.01.2015 tarihine kadar tarafıma dönüş yapmanızı rica ederim.

Melek 249 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön