14 Haziran 2014

Vodafone Eksik Bilgilendirme Yaptı!

Ben ki ay kadar önce Vodafone yeni özgür genç tarifesinden hat satın aldım. Ayda 25 tl yükleyince içinde konuşma sms vede internet olan hesaplı görünen bir paketti fakat üç aydır bir türlü sms'leri ve ücretsiz konuşmayı başaramadık. Nedenini sordum en sonunda müşteri hizmetlerinden aldığım cevap siz 25 tl yüklüyorsunuz fakat devlete olan 1.5 tl kesildiği için paketiniz aktive olamıyor. Kardeşim neden bunu açıklayıcı bilgileriniz yok hiç bir ilanınızda üç aydır bizim paralarımız heba oldu. En yakın zamanda tüm hatlarımı kapatacağım.

Tayfun 1.398 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-06-20 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön