02 Eylül 2013

Vodafone Eksik Bilgilendirme Yaptı!

İnternet dahil 24 ay kontratlı cihaz almıştım. Kontrat 14 Eylül 2011'de başlamasına rağmen 31 Ağustos 2013'te biteceğine dair mesajlar ile ayrıca yeni bir tarifeye geçebileceğim belirtildi. Vodafone Red tarifeye geçtim. Aile indiriminden yararlanayım diye oda tam bir fiyasko ya neyse sonunda bir şeyler yapan müşteri temsilcisi çıktı bu konu için.

Güncel borç tutarına baktığımda 227 TL yazmaktadır. Müşteri hizmetlerini aradığımda fazla tutarın cayma bedeli olarak yansıtılmış olduğu belirtildi. 14 gün önce tarife değiştiğinden bahisle. Fatura kesilirken belki düzelir gibi bir şey söyledi. Ancak tarifeyi değiştirirken ayrı ayrı 4-5 müşteri temsilcisi ile görüştüm ve kimse bahsetmedi bundan bana.

Can 38 Okunma

Cevaplar

  • Can 07 Kasım 2013

    2 AY GİBİ BİR SÜRE SONUNDA FAZLADAN ALINAN ÜCRET GERİ İADE EDİLDİĞİNE DAİR KARAR VERİLDİ. ÇÖZÜLDÜ YA SORUN BUNA DA ŞÜKÜR DİYELİM

  • Vodafone Temsilcisi07 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime yönelik inceleme sonuçlanmış olup, aynı konulu mailinizin Müşteri Hizmetlerimize de iletildiği 06.11.2013 tarihinde yapılan geri aramada detaylı bilgi verildiği görülmüştür. İade evraklarını 02123675000 nolu faks numaramıza gönderdiğinizde işlemlerin başlatılacağını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön