17 Mart 2014

Vodafone Eksik Bilgilendirme Yapıyor!

Tam Altın paketiyle hattımı Vodafone'a transfer ettim, BTK'nın kestiği vergi ücreti tarafıma söylenmedi. 30 tl bakiyem tam altın paketinden yararlanamadan 1 günde bitti. Şimdi 14.03.2014 tarihinde Tepebaşı şubesinde durumu öğreneyim dedim. Personele bir şey soruyorum önce kendi telefonunu kurcalıyor , biraz bekletiyor geç cevap veriyor. çok ilgisizdi neyse , bir de hattımı transfer ettiğim iki eylül şubesine gittim. Tam kapanma saatine denk geldiği için rica ettim kapıyı açmadan cam kapının içinden ne oldu diyor. Durumu anlattım yapacak bir şeyinin olmadığını söyledi. Bende işten anca minibüsle zar zor yetişmişim adam kapıyı açıp da 1-2 dk dinlemiyor. 30 tl'nin hesabını yapmıyorum ama personel yetersiz!

Ufuk 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi17 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön