13 Eylül 2013

Vodafone Eksik Bilgilendirme Yapıyor!

Birkaç hafta önce Vodafone müşteri hizmetlerinden bir bayan cep telefonumdan bana ulaştı. Ben birkaç yıldır Vodafone'un kamu tarifelerinden birini kullanıyordum ve beni farklı bir kamu tarifesi olan cep kamu midi tarifesine geçmem konusunda ikna etti.

Bu tarifeye geçtiğimde bir sonraki ay her iki tarifenin bedelini de ödeyeceğim konusunda uyarıda bulunmadı ve bu yüzden bu ay 64.90 TL'lik bir fatura ödemek zorunda bırakılıyorum. Ses kayıtlarından bu konuşmaya ulaşılabileceğini düşünüyorum.

Bunu unutmayacağım çünkü mağdur ediliyorum. Bu yeni tarife için 1 yıllık bir taahhüd vardı bunun dolmasının ardından hattı iptal ettireceğim ve Vodafone kullanmayacağım ve herkesle bunu paylaşacağım.

Hanife 49 Okunma

Cevaplar

 • Hanife 31 Ekim 2013

  nasıl bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş ya ve ben ona göre kabul etmişim öyle mi sizi de can sıkıntısından rahatsız ediyorum zaten kaç zamandır ,ücretlendirilmeye yönelik sorun bulunmamaktadır falan bunlar ne ya bozacı şıracı hesabı zaten size göre hiç bir sorun yok çok mükemmel bir firmasınız ya neyse bu paketin taahhüd süresi biticek inşallah sonrasına bakıcam bende

 • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Hanife 16 Eylül 2013

  Vodafone firması şikayetimle ilgili olarak bırakın çözüm getirmeyi geri dönüş bile yapmadı hala mağduriyetim devam etmekte. Aynı ürünü tekrar almam gerekse hiçbir şekilde Vodafoneyi tercih etmem

 • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön