16 Ocak 2015

Vodafone Eksik Bilgilendirme İle Kampanyası Bitmiş Olan Tarifeye Geçişimin Sağlanması!

Gelen mesaj "her yöne 1500 dk, 2000 SMS, 2 GB 25 lira" 7 s349900 şube. Tarife değişikliği yaptım. Açtığım şikayet kayıtlarına cevap cep merkezi hatasını kabul ediyor siz cayma bedelini ve faturayı ödemek durumundasınız. Ben 1,5 ay boyunca müşteri hizmetleri ile 10’un üzerinde görüşme yaptım, bunu kesinlikle kabul etmiyorum. Madem ben bu tutarı ödeyecektim bitmiş bir kampanyaya beni nasıl dahil ettiniz? Madem bir sonuç alamayacaktım 24 saat içinde sizi aradığımda söylenmedi, o gün iptal olsaydı SMS kullanımı ücretlerini ödemeyecektim, iki fatura dönemini net + SMS olmadan geçirmeyecektim. Ben mağdur durumdayım ve bu mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Müşteri memnuniyeti anlayışınız nedir?

Sema 98 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile 21/01/2015 de tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 23/01/2015 de verilen cevabın geçerliliğini koruduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön