16 Mart 2013

Vodafone Eksik Bilgi Nedeni İle Fazladan Fatura Çıkarma!

30.01.2013 tarihinde Vodafone faturalı hattımın faturasız hatta geçirilmesi talebinde bulundum Vodafone çağrı merkezindeki arkadaş işlemin gerçekleştiğini başkada bir işlemin yapılması gerekmediğini söyledi.

Ancak benim bir defa daha aramam gerekiyormuş ilk işlemin kampanyadan çıkış işlemi olduğu kampanya çıkış işlemi gerçekleştikten sonra tekrardan arayarak faturasız hatta geçiş talebinde bir defa daha bulunmam gerekiyormuş.

Müşteri hizmetlerinin eksik bilgi vermesinden dolayı 01.02.2013 tarihinde hattımın faturalıya geçmediğini farkettim ve aradım bunları da o zaman öğrendim hattımı faturasıza geçirttim. Vodafone şubat ayına ait fatura çıkarttı. Şubat ayına ait faturanın iptalini istiyorum.

Serkan 92 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın S**** D***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili müşteri hizmetleri ile gerçekleştirilen görüşme kayıtları incelenmiş ve müşteri temsilcisi tarafından kampanya çıkış işlemi sonrasında bizi aradığınızda işleminizin sağlanacağı bilgisinin aktarıldığı,müşteri temsilcisi kaynaklı sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı ve müdahale edilemeyeceği bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Serkan 16 Mart 2013

    lütfen telefonda cevap verin burdan bunları yazmakla sorun çözülmüyor yazmasını güzel biliyorsunuz ama çözüm yok

  • Vodafone Temsilcisi16 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön