02 Kasım 2013

Vodafone Ekim Ayına Ait Haksız Fatura Çıkardı!

Vodafone cevap yazmış demiş ki biz eylül ayı için faturanıza baktık hata yok. Bende onu diyorum işte eylülde hata yok zaten Ekim ayı için fazladan bir 40 TL daha fatura etmişsiniz.

Halil 37 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 505299**** nolu hattınız ile ilgili yapılan incelemede fatura kesim tarihinizin Her ayın 15. günü olduğu görülmüştür.Hattınıza ait geçiş talebi 2013-09-17 tarihinde tamamlanmıştır. Geçiş işleminize bağlı olarak,geçiş tarihine kadarki kullanımlarınız,aylık bundle (toplu süre) ücretiniz ve vergilerden oluşan 15/10/2013 kesim tarihli 40.30 TL 'lik bir dönem faturanız oluşturulmuştur.Faturalandırmanıza yönelik herhangibir sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön