Vodafone Ek Ücretlerle Haksız Kazanç Sağlıyor.

Bahadır K. |

Hattıma temmuz fatura döneminde 5698 Timwe numaradan +18 mesajlar gelmekteydi. Faturayı incelediğim her mesaj faturama 0,89 kuruş olarak 12 kez yansımış. Aynı durum ağustos dönemi güncel kullanımında da var.

Benim bu servisle alakalı herhangi bir bilgim yok,ne bir üyeliğim ne bir kullanımım oldu.Vodafone müşteri hizmetlerine durumum anlatmama rağmen yardımcı olmadılar. Kendi sorumsuzluğunuzu müşterileri suçlayarak aklayamazsınız.

Benim gibi bir çok Vodafone kullanıcısı da bu sorun hakkında internet ortamında şikayette bulunmuş. Bu sorun ile birlikte sadece beni değil birçok müşterinizi mağdur etmişsiniz. Kanıt içeren internet bağlantılarını ek dosyada gönderiyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ağustos
  18:24

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 07.08.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
  "