04 Eylül 2013

Vodafone Ek Paketimi İptal Etmemiş!

Daha önce tarife değişikliğinde bana bildirilmeyen ve faturalarda görülmeyen 2000 dk 5 TL değerinde ek paketin olduğunu öğrendim. 22/3/2013 tarihinde tarife değişikliği talep ettiğimde tarifemi Vodafone iş ortağım mini paketten maxi pakete geçirdiğim (daha büyük bir paket) ve dünya küçük tarifemi iptal etmek istediğimi bildirdiğim halde faturada bu servisi görebiliyordum. Paketi değiştirdiğimde 2000 dk ek paketinde iptal edileceğini, bayi tarafından uyarılacağımı düşündüm.

Atalay 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden,yapılan kontrollerde Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz tarafından şikayetinize yönelik mail adresinize bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön