18 Temmuz 2013

Vodafone Ek Paket Yerine Yanlışlıkla Aldığım SMS Paketi Başıma Bela Oldu!

26/6/2013 tarihinde Hesabını Bilen Mini Tarifesi'ne geçtim. 500 dakika her yöne 50 SMS 50 MB internet dediler. Ve bunu verirken bankalara SMS gönderemezsin demediler. Bankalar kampanya yapıyor ve katılım için mesaj gönderilmesini istiyor. Bende 50 SMS hakkım var biliyorum ve mesajı gönderiyorum ama Vodafone mesajımı bankaya iletmediği gibi bana da mesajımın iletilmediğine dair bilgi vermiyor ve ben kampanyadan yararlanamıyorum.

Bugün Müşteri hizmetlerini aradığımda "ek paket almanız lazım" dediler ve bende gittim Her yöne 500 SMS paketi aldım ama nafile, bu paketten de bankalara SMS gönderemiyormuşuz. Hemen müşteri hizmetlerini aradım ve SMS paketini iptal edip Ek Paket alalım dedim ama "maalesef olmaz" diyorlar.

İsmail 114 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 20 Temmuz 2013

    İlgi ve alakanız için teşekkür ederim ama müşteri hizmetlerini aradığımız zaman bu işlemi gerçekleştirseniz ve bizi uğraştırmasanız daha çok memnun olurduk.

  • Vodafone Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 506451****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınıza tanımlanan Heryone Midi SMS paketinizin iptal işlemi sağlanılarak ücret iadesi gerçekleştirilmiştir.Kullandığınız tarifede özel servis kullanımlarınızda paket kapsamında geçerli olan kullanımlarınızdan gönderim sağlanmamaktadır.Özel servis kullanımlarınız için ek paket almanız gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön