01 Haziran 2013

Vodafone Düzenli Yüksek Faturalar!

2012 mayıs ayından itibaren aylık tarifemin 80 lira olmasına rağmen her ay düzenli olarak 250 - 300 TL olarak fatura gelmeye başladı:Müşteri hizmetlerine neden böyle detay verir misiniz dediğimde bana uzman çağrı merkezi çalışanlarının dönüş yapacaklarını söylediler.Tam olarak 4 ay boyunca hep faturalarım böyle geldi.Hala dönüş yapan olmadı.Hattım kapalı olduğu halde ödemede yapmıyorum hala fatura geliyor.Şikayetim var.

Ali 33 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,545567****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 03.06.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön