25 Nisan 2014

Vodafone Düzce Şehir Merkezi'nde 2 Yıldır Çekmiyor!

Düzce şehir merkezi Kuyumcuzade Bulvarı Deniz Apartmanı'nda maalesef Vodafone çekmiyor.25/04/2014 tarihinde dahi şehir merkezinde hizmet veremeyen bir operatör bana 1995-2000 yılları arasında çekim sorunu olan telefon operatörlerini hatırlatıyor. Bu hizmet yetersizliğinin sebebi çok müşterimiz var bir şey olmaz mantığı mıdır? Öğrenmek istiyorum.

Enes 92 Okunma

Cevaplar

  • Enes24 Mayıs 2014

    HALA TELEFONLARIMIZ ÇEKMİYOR VE 18 ÇALIŞANIMIZ VAR ASLA VODAFONE TERCİH ETMEYİ DÜŞÜNMÜYORUZ BUNDAN SONRA ÇÖZÜM NEDEN YOK ANLAYAMIYORUM.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden ,sıkayetinize yönelik tarafınıza bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön