22 Ocak 2014

Vodafone Duruma Göre Kısmi Kullanım Uyguluyor.

Aralık ayının ilk haftası Vodafone cep merkezine gidip hat iptali gerçekleştireceğimi belirttim. Tarafıma kısmi kullanım uygulandığından dolayı ücret bu şekilde yansıtılacağı belirtildi. Vodafone hattı kullandığımdan dönemde de almış olduğum paketlerde kısmi kullanım uygulandığı için verilen bilginin doğruluğuna inandım. Yaklaşık 4 günlük ücret 36.80 TL gelmiştir.

Öncelikle Vodafone çağrı merkezini aradım ve bu talebime istinaden kayıt oluşturma gereği bile duyulmadı talep etmeme rağmen. Ne yani müşteri Vodafone kullanırken yani kendi müşterileri kısmi kullanım uygulanıyor da hat iptali yapılınca paket ücreti ne ise o ücret mi faturalandırılıyor. Ben burada art niyet ararım.

Soner 79 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Soner30 Ocak 2014

  Arkadaşım altı üstü hesaplayacağınız kısmı kullanım. Gecikme bedeli faturası yansıtırsınız sonra da.

 • Soner28 Ocak 2014

  şikayetimi paylaşalı 6 gün oldu. Kısmi kullanımı 6 günde hesaplamıyorsonuz.

 • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön