04 Eylül 2013

Vodafone Durduk Yere Hattımı Kapattı!

506 630 **** nolu numarama 11 Nisan 2013 tarihinde taahhüt iptali talebinde bulundum. Fakat abone merkezinde talebim sisteme hat iptali olarak giriliyor ve bu olaydan 24 saat sonra hattım iptal ediliyor. Bu problemi hemen Vodafone'a bildirmeme rağmen çağrı merkezinden üst üste yanıltıcı bilgiler aldım.

İlk aradığımda hattımın tekrar açılmasının 24 saat, ikinci arayışımda 48 saat ve 3. arayışımda ise böyle bir şeyin mümkün olmayacağı ancak yeni bir hat almam gerektiği söylendi. On gün bekletildikten sonra yeni Avea hat aldım. Bu konuyla ilgili inceleme başlatılacağı söylendi peki ne mi oldu? Abone merkezi benim adıma imzalanmış bir hat iptal talebi formunu genel merkeze göndermiş.

Halil 248 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden ,506630****numaralı hattınıza yönelik ,inceleme başlatılabilmesi için ekte belirtilen evrakları 02123675000 numarasına fax olarak göndermeniz gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Evrak bilgileri; Adres bilgisi belirtilmiş olan ve elyazısı ile yazılmış 3imzalı itiraz dilekçesi ile TC kimlik no bulunan kimlik fotokopisi. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Halil07 Eylül 2013

    müşteri temsilcilerinin yanıltıcı söylemleri ve vodafone gibi kurumsal bir firmanın on gün boyunca benim hattım olmadan yaşamak zorunda bırakıp çözüm sunamaması ve iş bağlantılarımın hepsinin kopmasını sağladı.

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön