01 Ağustos 2014

Vodafone Duran Tarife ile Yurtdışına arama Yapılamıyor.

Vodafondan yaklaşık 9 ay önce bir faturalı hat aldım. Duran tarife olan her yöne 500 dk/sms ve internet veriyordu 35.90 tl aylık ödemesi vardı. İş değişikliğinden dolayı yurtdışı aramak için hattımı daha yüksek bir paket ile değiştirmek istedim. Taahhüdünüz var ceza ödemeniz lazım dediler; ne kadar dedim; 400 TL dediler, yuh dedim. Hem yüksek tarifeye geçeceğim hemde ceza ödeyeceğim. Vazgeçtim o zaman Yurtdışı arama paketi alayım dedim onu da sadece bir sefere mahsus 10 tl ye 30 dk verdiler. Şu anda yurtdışı ile yaptığım tüm konuşmaları hızlı yapıyorum ve biterse isim için ne olur bilemiyorum. 12 aylık taahhütümün bitmesini beklemekten başka çare yokmuş. Vodafondan acil destek bekliyorum.

Ersun 224 Okunma

Cevaplar

 • Ersun 29 Ağustos 2014

  KIMSEDEN CEVAP GELMEYINCE 3 ADET VODAFON HATTIMI(DÜŞÜK TAAHHUTLU) IPTAL ETMEYE BAŞLAYINCA GERI DÖNÜŞ YAPIP GEREĞİNİ YAPTILAR. YUMURTA KAPIYA DAYANINCA HIZMET VERIYORLAR HABERINIZ OLSUN DOSTLAR.

 • Ersun 22 Ağustos 2014

  Bugun dönüş olmadıgı için tekrar Vodafonu aradım ve Eyüp adlı MT ilk once ceza olmadan gecebilirsiniz dedi sonra tam geçerken yine ceza cıkacagını belirtti tam 30 dkmı yedi ve kendisi bana bir daha sikayet acamayacagını bile belirtti benim ısrarlarımın ustune tekrar şikayet açtı. Konuşma sırasında bana başka yapacağı birşey olmadığını 10 kere söyledi. Bu şekilde VODAFONun nasıl basiretsiz insanlar ile çalıştığını yine gördük. Geri dönüş bakalım olacak mı bekleyeceğim. Sikayetvar sitesine bu konuyu çözümlemek için yardımlarını beklediğimi tekrar belirtmek isterim.

 • Ersun 08 Ağustos 2014

  Konu ile ilgili bilgi aldılar ve ilgileneceklerini soyleyen mesajları aşagıda ama 8 gun oldu geri dönüş hala yapılmadı.

 • Vodafone Temsilcisi01 Ağustos 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 01.08.2014 14:59 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi01 Ağustos 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön