16 Eylül 2014

Vodafone Duran Tarife Durmuyor!

Duran tarife kullanıyorum. Hattı aldığım müşteri temsilcisine ısrarla sordum tarifeyi aşan bir sürpriz olup olmayacağını. Kesinlikle olmayacak dendi. Ekstra paketler yansır denildi. Fakat faturam gittikçe artışa geçti. Kendilerine yazıyla şikayetimi ilettiğimde sorun olmadığını ek paket alımlarım olduğu söylendi fakat durum bu şekilde değil. Evet ek paketim var ve bunun faturama eklenmesi gerekiyor. Sizin yaptığınız KDV dahil fiyatların üzerine tekrar vergi yüklemeniz. Duran tarifenin ayrıntılarında: ''Belirtilen fiyatlara KDV (%18) ve ÖIV (%25) dahildir'' yazıyor fakat siz KDV dahil dediğiniz paket fiyatlarının üstüne bir kez daha KDV ekliyorsunuz. Düzeltilmesini talep ediyorum.

Sena 167 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 19.09.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön