09 Mayıs 2013

Vodafone Dükkanımın Olduğu Mevkiide Telefonum Çekmiyor!

Zonguldak-Alaplı Taşabası mevkiinde ticari faaliyetimi sürdürmekteyim, bulunduğum mevkiide Vodafone çekim sorunu yaşıyorum bunu dile getirmeme rağmen bana her seferinde baz istasyonu kurulacak çalışmalar yapılıyor gibi cevaplar veriyorlar. bu sorunu sadece ben yaşamıyorum bu mevkiide bu operatörü kullanan herkes aynı sorunu yaşıyor.

Sorun yaşayan insanlarda daha önce dile getirmelerine rağmen sonuç aynı. ben oto alım satım işi ile uğraşıyorum benim işim telefon ile oluyor telim çekmiyor çeken bir yere geldiğimde arayan kişilerin numaraları mesaj olarak geliyor hepsini tekrar aramak zorunda kalıyorum. Operatörümü değiştirmek istediğimde de kontrattan dolayıda değiştiremiyorum. Ben memnun değilim.

Kenan 27 Okunma

Cevaplar

  • Kenan16 Ağustos 2013

    Hala aynı degişen hiçbirşey yok kontratım bitsin 1 dk durmam

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz.Bulunmuş olduğunuz bölge için gerekli araştırmalar yapılmış olup,şebeke iyileştirme projelerimiz kapsamında değerlendirilmeye alındığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön