08 Şubat 2014

Vodafone Dönüş Yapmadı.

Taahhütsüz faturalı sabit 23 tl 1 ay süre kaldığın fatura borcu Vodafone operatöründen Avea operatörüne geçmem sonucu 41 tl gibi bir ücret gelmiş. Müşteri hizmetlerini arayıp görüştüğümde ise yıllık telsiz ücreti alınıyor demesiyle faturama ek ücret yansıtılıyor. Bu nasıl çözülür dediğimde ise hiçbir şekilde düzeltemeyeceklerini dile getirdiler. Bunun üstüne en üst kişiyle görüştürülmemi istediğimde ise kaydınız alınmıştır en yakın zamanda aranacaksınız dendi. Bende özellikle belirterek fatura son ödeme tarihi :21 ocak 2014'e kadar haber verilmesini belirttim ve tamam dendi. O günden beri arayan olmadı fatura ödemesini de yapmadım arayan olmadı. Sorunlarımın çözülmesini istiyorum.

Türkay 18 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön