Vodafone Dönüş Yapmadı!

Özen U. |

26.12.2014 tarihinde Vodafone müşteri hizmetleri tarafından aranıp "red 2015" tarifesine geçmem için ikna edildim. Fatura kesim tarihim olan 22.01.2015'te paketimi kullanabileceğimi söylediler. Halen bekliyorum. Müşteri hizmetlerinden hiçbir netice alamadım 4 gündür yetkili tarafından aranmayı bekliyorum. Ayrıca mükerrer ödeme yaptığımı fark ettim ve ben arayıp sorana kadar 15 gün gibi bir sürede 1 faturayı 2 kere ödedim diye kimseden bir ses yok ne kadar güvenilir oldukları malum.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  22:59

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Ocak
  11:31

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.