23 Aralık 2014

Vodafone Dönüş Yapmadı!

13 Aralık'ta firmaya yazmış olduğumu Kampanyalar / Faturalı Hat Kampanyaları / bireysel[T20141213002YS060Z69858] başlıklı mailime istinaden tarafıma hiçbir dönüş yapılmamıştır. Yanlış bilgilendirme yapılarak Vodafone'un kendi kampanyalarından haberdar edecekmiş gibi gösterip daha sonra mobil reklam servisine katıldığınız için teşekkür ederiz yazısıyla oyunlarını tasdikledikleri mobil reklam servisinden çıkmak istiyorum. Lütfen acil dnüş yapın.

Barbaros 166 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 31.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Barbaros26 Aralık 2014

    Halen konu ile ilgili dönüş sağlanmadı.

  • Vodafone Temsilcisi23 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön