04 Temmuz 2014

Vodafone Dönüş Yapmadı.

Vodafone genel merkezine 05466900*** no'lu eşimin adına kayıtlı olan ve bloke olan sim kartın daha önce 2 defa şikayet yazısı yazmama rağmen hala sorunumun çözülemediğini üzülerek tarafınıza tekrardan bildirerek sorunumun çözülmesi veya olumlu ya da olumsuz tarafıma bildirilmesine 05423366*** no'lu iletişim telime dönüş yapılarak bu konuyla ilgili bilgi verilmesini rica ederim. Bu olaya kayıtsız kaldığınızı düşünerek bu konuyla ilgili biraz daha hassasiyet göstermenizi özellikle rica ediyorum.

İsmail 246 Okunma

Cevaplar

  • İsmail11 Temmuz 2014

    vodafone genel merkezine 4 temmuzda göndermiş olduğum şikayet dilekçemde 7 temmuz itibariyle iletişim telefonuma ulaşılamadığından dolayı konuyla ilgili tarafıma bilgi verilemediğini bildirmişsiniz. iletişim telefonumun sürekli açık olduğunu bir kez daha bildirerek 0542 336 66 01 konuyla ilgili bir açıklama yapılmasını önemle rica ediyorum.lütfen şikayetime kayıtsız kalmamanıza ve sorunumun çözülmesini çok acil olarak talep edıyorum. saygılarımla ismail küçükler.

  • Vodafone Temsilcisi07 Temmuz 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 17.06.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "" "

  • Vodafone Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön