09 Mayıs 2013

Vodafone Diyarbakır Merkezde Çekmiyor!

Turkcell'den Vodafone'a geçtim pişman oldum. açıkça Vodafone Diyarbakır merkez Göçmenler Caddesinde çekmiyor. bir esnaf olarak konuşma yapamıyorum telefon ile devamlı konuşmamı dışarda yapıyorum. müşteriler beni bekliyor içerde böyle bir şey olabilir mi hani kapsama alanı yüzde 98 idi yüzde kalan 2 kısım biz mi kaldık.

Koskoca Diyarbakır'ın merkezi yerinde görüşme yapamıyoruz. ayda 200 tl fatura boşa gidiyor konuşmadığım haldede birde kapsama kalitesi çıkarmışlar paranız iade diye oda 100 dk iade 100 dk kesintim benim 2 günde bitiyor görüşme yapamıyorum. defalarca müşteri hizmetlerine sorunu bildirmeme rağmen bir çalışma yok halen.

Kenan 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz bölge için planlanmakta olan yeni bir baz istasyonu mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Yeni baz istasyonunun devreye alınmasının ardından kapsama probleminin giderilmesi beklenmektedir. Konunun bilgimiz dahilinde olduğunu belirtir, söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön