14 Mayıs 2013

Vodafone Diğer Görüşmeler Adı Altında Ücret Eklenmiş!

3 aydır birikmiş faturalarım vardı. Ödememiştim toplam 120 tl olmak üzere 3 faturayı ödedim, hattım açıldı. Ancak devamında gelen faturamda diğer görüşmeler diye tanımlanan başlıkta 55 lira gibi bir ücret eklenmiş, bu ay ki faturam 116 lira olmuş. Müşteri hizmetlerini aradığımda önce bir özel numara ile görüştüğüm söylendi. Hattım kapalıydı nasıl olur dedim. Buna inanmadım. .

Daha sonra bir tarifeye üye olduğum söylendi. Böyle bir şeyin olmadığını onlar da biliyordu bununla da avutamadılar. Sonra hattımın kapalı olduğu dönemde beni vodafone genç avantaj tarifesinden çıkardıklarını ve borçlarımı ödememle birlikte tekrar geri girdiğimi bunun bir karşılığının olduğu(55 lira)söylendi. Ortada bir yanlış var.

Cemalettin 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, son üç dönem faturanız incelendiğinde Mart dönem faturasında gecikme bedeli (%4) ve kısıtlama sonrası açma ücreti yansıdığı, Mayıs dönem faturasında ise hattın dondurulması sebebiyle kampanyadan çıktığı ve bu nedenle cayma bedeli yansıdığı görülmüştür. Kampanya taahhütnamesi gereği kampanya çıkışı gerçekleştiğinde cayma bedeli yansımaktadır. Faturalandırmada sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön