10 Şubat 2014

Vodafone Devreden Tarife Değil Devreden Eziyet!

6 şubat akşamı tarifemi devreden ekstra isimli tarife ile değiştirdim. Ertesi gün işe gittiğimde müşterilerimi aramaya çalıştım ancak arama yapmıyordu telefonum. Tarife değişikliğim gerçekleşmiş olmasına rağmen dakikalarım yüklenmedi. Müşteri hizmetlerini aradım 24 saat içerisinde düzeleceğini söylediler, bilumum işlemler yapıldı, şikayet kayıtları havada uçuşuyor ve hala çözüm yok. Tek yapabildikleri kayıt oluşturmak. Faturam bir gün gecikince faiz ödüyoruz ancak parasını ödediğim hattım üzerinden 3 gündür arama yapamıyorum. Vodafone firmasının müşterisi için acil durumlar karşısında yapabileceği bir çözüm önerisi yok. İstediğim basit bir şey telefonumla arama yapabilmek.

Üzeyir 199 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön