05 Mart 2014

Vodafone Devreden Dakikalarımı Paket Bitmeden Kullanamıyorum!

Bu numaramı 1 ay öncesi Vodafone hattına taşıdım yeni yapmış oldukları Devreden Dakika paketine geçtim. Fakat, ilk fatura döneminde gerçekten moralim bozuldu. Meğer Devreden Dakikaları paket dakikalarım bittikten sonra kullanabiliyormuşum.

Şimdi siz yetkililere soruyorum bana verdiğiniz 1000 dakika varsa ve devreden 300 dakikam varsa bu ay 1000 harcarsam diğer aya dakika devredecek mi cevabı basit "HAYIR".Bence bu problemi bir an önce çözmeniz gerekir öncelik zaten geçen ay dan kullanamadığım dakikalarımdır adı üzerinde "kullanamadığım dakikalar", çünkü diğer türlü koca dünya operatörlerinden bir operatör yanıltıyor diye düşüneceğim.

Emre 69 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön