04 Mayıs 2013

Vodafone Devir İşlemi Yapılmadı!

Vodafone kullanıcısıyım. hattımı kızım için almıştım ve onun üzerine kaydı vermek istiyordum. şimdi devir işlemi ücretsiz oldu İZMİR Urla Vodafone bayinden devir işlemini yaptık. mesaj gelecek siz gidin dediler ne arayan var ne mesaj geldi. ayrıca İzmir Küçükbahçe Karaburun mevkii nde 600 civarı konut var. Vodafone sorunlu bu sebeple bende başka operatöre geçtim. bilginize ve ilgilenmeniz dileğiyle.

Erol 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,şikayetinize yönelik detaylı inceleme başlatılabilmesi için Vodafone Cep Merkezimizin ticari ünvanı'nı tarafımıza iletmeniz durumunda inceleme gerçekleştirilebileceğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön