07 Mayıs 2013

Vodafone Devir İşlemi!

9 senedir Vodafone dayım böyle bir şey görmedim.Kullandığım hattı kendi üzerime geçirmek istedim işlem yapıyor musunuz diye sordum evet denilip kimliği aldılar ve hiç bir bilgi vermeden Vodafone bayisindeki bayan direk işlemi başlattı .İnsan önce bir bilgi verir bakın devir işlemi yapıldığında bu haklarınız gidiyor falan denilir ama bayan direk işlem başlattı bütün haklarım iptal olmuş benim bundan yarım saat sonra haberim oluyor gidip bilgi almak istediğimizde dalga geçer gibi bizim size bilgi vermemiz gerekmiyor deniliyor.

Asli 66 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,541681****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Faturasız hatlarda Devir işlemi sonrasında Lira bakiyesi silinmez hatla birlikte devir olur. Kazanılmış olan hediye sms,hediye lira promosyon hakları da aynı şekilde devrolur. Bazı kampanyalara özel olarak promosyon hakları silinmektedir.Tarafınıza bilgi verilmemesi nedeni ile şikayetinize konu olan Vodafone Cep Merkezimizin isim bilgisilerini tarafımıza iletmeniz durumunda inceleme başlatılabileceğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön