Vodafone Detaylı Faturamı E-Mail Adresime Göndermedi!

Aygen Ç. |

Vodafone'a ait kamucep hattım vardı.1 haftalık kullanımım sonucu bana 298 TL bir hesap çıkmış. Bayiden bana detaylı faturamın çıktısını vermelerini istedim ama bunun mümkün olmadığını söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım e-postama hemen detaylı faturamın gönderilmesini istedim.

Onlarda bunun mümkün olmadığını ancak 15-20 gün içinde normal postayla adresime göndereceklerini söylediler. Faiz gelmesin diye istemeyerek faturayı ödemek zorunda kaldım. Ödediğim şeyi görmek hakkım değil mi? Vodafone neyi saklıyor? Şeffaf değil? Bu davranış böyle büyük bir firmaya yakışmıyor. Milyar TL fatura gelse de görmeden ödemek zorunda mıyım? Her faturada ben bu sıkıntıyı yaşayacak mıyım?

Etiketler :

Personel Davranışı Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aygen Ç.
  10 Ocak
  09:39

  merhaba,
  vodafone dan bana cevap gelmesi sorunumu çözmüş olmuyor. Sorun devam ediyor. Kimsede hiç bir şey yapmıyor. Vodafone alışmış herhalde artık sorunları tınmıyor. Hemen hemen 1 ay olacak detaylı fatura yok ortada. vodafone müşterisi olduğum için çok pişmanım. Eskiden şikayetimvar.com a yazdığımda sorunum çözüme ulaşırdı. Acaba artık firmalar uygunsuz davranışı kendilerine sanat mı edindiler? Görünüşte artık şikayetimvar ında gücü yetmiyor.

 • 08 Ocak
  20:22

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  08.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Aygen Ç.
  06 Ocak
  09:39

  İki haftadır bir çözüm bekliyorum ama hiç bir gelişme olmadı. Vodafone durumu düzeltmedi.!!!!!!.detaylı fatura e-postama gönderilmedi.Şikayetimvar.com a rica ediyorum. lütfen mağduriyetimi giderin.

 • Aygen Ç.
  29 Aralık
  18:06

  vodafone benim faturamı e-mail adresime halen göndermedi. hiç bir çözüm gerçekleşmedi. oysaki benim tarifemi değiştirmek için öbür operatöre kısa süreli geçmemi kendileri istemişti. Bende numaram değişmesin diye dediklerini kabul ettim ve tekrar Vodafone geçtim. meğer ki bu vodafonun bir gelir taktiğiymiş. hemen eski tarifeme uygun olmayan hesabı işlediler. Ben faturamı görmek istiyorum. Eğer bir yanlışlık yaptılarsa özür dilesinler ve paramı iade etsinler. Detaylı faturamı e-mail adresime göndermeyerek yasal süreyi mi doldurmak istiyorlar? Tüketici haklarına giderim. Hakkımı da sorarım. Vodafonu kınıyorum.

 • 26 Aralık
  12:48

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.