23 Temmuz 2013

Vodafone Detaylı Bilgi Verilmediği İçin Faturam Yüksek Geldi!

Tarife değişiklikleri hakkında Vodafone müşteri temsilcisinin tam olarak detaylı bilgi vermemesi ve faturamın fazla gelmesi. Kullanmış olduğum Vodafone hattımın müşteri temsilcisi tarafından tarife değişikliği yapılması ve tam olarak tarife hakkında bilgi vermemesi sonucunda benim halen eski tarifeyi kullanıyor gibi konuşmam sonucunda gelen yüksek fatura borcumu şikayet ediyorum.

Bununla ilgili ses kaydım bulunmaktadır, ses kaydımın dinlenip incelenmesini istiyorum. Gerekli yerlere itiraz dilekçesi yazdım. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Murat 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ''Degerli musterimiz, 5 TLye Dakikani Katla kampanyaniz 15.06.2013 tarihinde sona ermistir. Mevcut tarifeniz ile kullanima devam edebilir ve avantajli kampanyalarimiz hakkinda bilgi almak icin Vodafone Cep Merkezlerimize ugrayabilirsiniz. '' sms metni gönderilerek kampanyanızın bitişi ile ilgili bilgilendirmenin sağlanmış olduğu tespit edilmiştir.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön