05 Eylül 2013

Vodafone Deneme Ücreti 60 TL Aldı!

Ordu Mutlu Vodafone bayiinden faturaya ek Nokia Lumia kampanyası için bayii çalışanı denemek amacıyla başvurumu aldı. İmzam dahi olmadığı halde faturama 35 TL kampanya cayma bedeli ayrıca da 30 TL tarife değişikliği ücreti yansıdı.

Telefon başvurumun da olumsuz olduğu söylendi. Ben sadece denenmesi için 60 TL ödedim ve çağrı merkezi arandığında imzam dahilinde yapıldığı söylendi. İmza örneği istediğimde sadece ilgisiz kalındı çözüm bekliyorum.

Cihangir 68 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,tarafınıza Vodafone cep merkezi tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Cihangir 21 Eylül 2013

    Vodafone çözüm sağlamamıstır bu konu ile ilgili

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön