15 Temmuz 2013

Vodafone Defalarca Başvurmama Rağmen Sorunumu Çözmüyor!

GSM firmalarının müşterilerine taahhüt ya da kontrat imzalatıncaya kadar kusursuz hizmet verip; müşteri cihaz almak için ya da kampanyadan faydalanmak için taahhüt yada kontrat imzalayınca neden GSM firması su koyvermeye başlar?

Son 3 ayda Vodafone firmasına kendilerinden kaynaklanan sorunlarından ötürü defalarca başvuru yaptım fakat son çıkarttıkları problemde de gördüm ki kontratlı müşteri umurlarında değil.

Her ay cihaz artı tarifeden ötürü 57 TL fatura ödeyecekken cihazı aldığım günden beri bana hiç düzgün bir fatura gönderilmedi.

Hattıma kendi tanımladıkları internet paketinin bedeli faturama yansıtıldı ve bu ay için gelen fatura 81 TL ve faturada hiç bir limit aşımı yok.

Mehmet 42 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelendiğinde;554443****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 16.07.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön