30 Nisan 2013

Vodafone Data Kullanımı Yaptınız Diye Mesaj Geliyor!

Vodafone her gün hattıma 5 tl data kullanımı yaptınız diyerek mesaj gönderiyor evimde internetim var sizin internetinizi kullanmamama rağmen sürekli bu msj geliyor daha öncede bu şekilde msj gönderiyordunuz şikayet ettiğimde de bizden kaynaklanıyor dediniz iptal ettiniz şimdi yine başladınız benim internet ayarlarımı tamamen kapattığınızı söylediniz tekrar olmayacak dediniz tüketici mahkemesini şikayet ediceğim.

Kübra 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili son üç dönem faturanızda internet ücretlendirmesinin bulunmadığı,internet opsiyon ücretinin yansıdığı bilgisini aktarmak isteriz.Güncel faturanız incelendiğinde paket dışı internet bağlantısı yapıldığı ve internet paketi iptali sonrası standart paket üzerinden ücretlendirme yapıldığı bilgisini aktarmak ister,şebeke üzerinden kullanım istenmediği durumlarda cihaz üzerinde "ayarlar-kablosuz ağlar-mobil ağlar-paket veri yada veri etkin seçeneğininin KAPALI " konuma alınması yeterli olacağını paylaşmak isteriz. Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön