23 Ekim 2013

Vodafone Dakikam Bittikten 5 Saat Sonra Mesaj Gönderiyor!

Vodafone'da faturalarım hep yüksek gelirdi zaten, en son, konuşma dakikalarımın bitmesinin son günündeyim. Dakikam fazla kalmaması için telefonla konuşuyorum, %80 bilgisi de gelmişti, son gün, gece sıfırlanacak, bende bitirmek için telefonda la muhabbet ediyorum. Nasıl olsa mesaj gönderecek %100'ü kullandığıma dair mesaj geldi geldi ama gece 23:00 civarlarında geldi.

Bugün saat 16'da konuşma sürenizin %100'ü tamam diye. İyi tamam da zaten ben o zaman başladım dakikalarımı bitirmeye. Hadi bitti diyelim neden bu mesaj gece 23 de saatler sonra geliyor? Arıyorum aynı gün içerisinde geldiği için Vodafone haklı diyor. Bende sen öyle diyorsan ben ne diyim dedim.

Ferhat 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Kullanımlarınız kontrol edildiğinde limit aşımı kaynaklı ücretlenme yaşandığı ve süre bildirim mesajlarının 24 saat içerisinde gönderildiği tespit edilmiştir. Bu bağlamda, tarifenize uygun olarak ücretlendiğinizi belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz görüşmelerinizin tarafınızdan da kontrol edilebilmesi adına belirtilen döneme ait ayrıntılı görüşme detay talebinin yapılabileceğini hatırlatmak isteriz. Talebiniz ile ilgili müracatınızını, Vodafone Cepmerkezi Vodafone MH (Telefon,Faks,E-Mail) ile gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ekim 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön