17 Eylül 2013

Vodafone Dakikalarımı Yüklemedi!

16/09/2013 tarihinde sabah saat 9:30'da hesabını bilen midi tarifesinden hesabını bilen süper500 tarifesine geçiş yaptım fakat 1. sorun istemediğim halde 6 TL'lik ek paket gönderildi. Tarafıma geçiş yapıldığı başka bir işlemim olmadığı söylendi ve ben Vodafone cep merkezinden ayrıldım.

Onay mesajı gelmediği için Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda sms ve mb için mesaj atmam gerektiği söylendi onu da yaptım fakat sms ve mb yüklenmesine rağmen dakikalarım yüklenmedi. Mağduriyetimin giderilmesini ve tarafımdan kullanılacak olan görüşmelerden oluşacak ücretlendirmeyi kabul etmeyeceğimi bildiririm.

Serhathan 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında, hattınızda Hesabını Bilen 500 tarifesini ve Süper Hesabını Bilen 500 kampanyasını kullandığınız tespite edilmiş olup, tarifenize uygun olarak ücretlendiiğiniz tespit edilmiştir. Sorun bulunmadığını iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön