22 Nisan 2013

Vodafone Dakikalar Yüklenmedi!

Ayın 18 inde yenilenmesi gereken paketim yenilenmemiş ve dakikalarım yüklenmemiştir. Müşteri hizmetleri ile defalarca görüşmeme rağmen aynı kelimeleri tekrarlayıp beklemem gerektiği cevabını almaktan ve elimde telefon dakikalarımın ne zaman yükleneceğini beklemekten bıktım artık. dakikalarımı yüklemek için neyi beklediğinizi anlamadım.

Madem hata sizde ben neden ücretli konuşmak zorunda kalıyorum. hata sizdeyse hattımdan neden kontör düşüyor,neden ceremesini ben çekiyorum. bu mudur kampanyanız aboneyi mağdur etmek mi.artık şu mağduriyeti giderin. birde önce müşteri memnuniyeti dersiniz hani nerede? 3 gün beklemenin mağduriyetini kim telafi edecek?

Arif 25 Okunma

Cevaplar

 • Arif 28 Nisan 2013

  bu çözüm sürecinde yaşadığım beklemenin zararını nasıl telafi edeceksiniz. 8 gün aboneyi bekletip nasıl memnun edeceksiniz bekliyorum.

 • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 546263****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde talep edilen paketiniz 25.04.2013 tarihinde tanımlandığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Arif 22 Nisan 2013

  ancak değerlendirme yaparsınız fakat çözüm üretmek için hiçbirşey yapmazsınız. müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım artık bugün 3 defa 10 ar dakika görüştüm ama yine sonuç yok. bumu müşteri memnuniyeti.

 • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön