12 Mayıs 2014

Vodafone Daha Önce Almadığı Telsiz Kullanım Ücretini Almaya Başladı.

Hattımı yaklaşık 1 yıl önce Vodafone'a taşıdım. Daha önceleri telsiz kullanım ücreti adı altında ücret kesimi yapılmamıştı. Ancak son 2-3 ay telsiz kullanım ücreti adı altında 1.35 lira hattımdan kesilmeye başladı. İlk iki ay geçici durumdur diye bir şey yapmadım ancak bu ay hattımda yeterli bakiye olmamasına rağmen bir daha ki yüklemeniz de 1.35 lira hattınızdan kesilecektir diye bildirim geldi. Durduk yere borçlu çıktık yani. Şimdi lirada yükleyemiyorum! Çevremdeki bir kaç arkadaşıma sorduğumda kimseden böyle ücret alınmıyormuş!

Vodafone yapmış olduğu kesintileri iade etmeli ve artık telsiz kullanım ücreti almamalı. Aksi taktirde hattımı taşımak zorunda bırakılmış olacağım.

Ergen 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 13.05.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön