Vodafone Daha Az Kullanıma Daha Çok Ücret Ödüyorum!

Akif Burak Ş. |

Vodafone Faturasızdan Faturalı’ya geçen Freezone’lular çok avantajlı! Faturayı Aşmayan Ekstra tarifesinde 12 ay kalma sözü veren abonelerimize her yöne 500 dakika + her yöne 5000 SMS + 1GB internet sadece 27 TL! - Tarifenize geçmek istiyorum. Yaşım 27. 26 yaşından küçükte akrabam yok ama hala öğrenciyim. Neden bundan daha az olan kullanımlara daha çok ücret ödüyorum?
Ya da ne yapalım bunu kullanmak için faturasıza geçip tekrar faturalıya mı geçelim?
Neden mevcut müşterinizi hiç düşünmüyorsunuz? Bakın geçmişime bir kez bile fatura ödememezliğim olmamıştır.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  18:09

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 11.03.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Akif Burak Ş.
  11 Mart
  14:22

  Kampanya Bilgisi
  Woops Yeni Yıl kampanyası ile her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS, 2 GB internet ayda sadece 23 TL! yazdığım bu tarife rakip firmanızın tarifesi. size kaç kere bu konuda şikayet gönderdim beni kaile almadınız bende bir iki gün içerisinde rakip firmanıza geçiyorum. Size ödediğim her para neyse.

 • 08 Mart
  20:57

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."